06.07.2015 - Kurs wakacyjny dla maturzystów

Aktualności » 06.07.2015 - Kurs wakacyjny dla maturzystów

Rozpoczynamy nabór na kurs wakacyjny dla maturzystów, przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Kurs obejmuje cały materiał szkoły średniej. Powtarzamy wszystkie działy, a następnie piszemy sprawdziany (testy) i omawiamy rozwiązania na zajęciach. Po powtórzeniu całego materiału ostatnie tygodnie zajęć poświęcone będą na rozwiązywanie zadań maturalnych.

Kurs rozpoczyna się 06.07.2015 i obejmuje 56 godzin zajęć. Cena kursu to 950 zł (niecałe 17 zł za 1h). W cenę kursu wliczone są również darmowe konsultacje jeden raz w tygodniu.

Terminy zajęć (godziny i dni) będą dostosowane do kursantów (grupy ranne i popołudniowe)

Zapewniamy materiały przygotowujące do matury. (zbiory zadań, skrypty, testy).

Zajęcia będą się odbywały w Lublinie w jednej z lokalizacji

• ZSOW ul. Spokojna 10
  • XXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Nauczycieli Tajnego Nauczania, ul. Poniatowskiego 5

Zapisy przyjmujemy telefonicznie (tel. 609-329-120), mailowo (dwargacki@wp.pl, sekretariat@mentor.szkola.pl), przez formularz na stronie.