Liceum klasy I-IV, Technikum klasy I-V

Oferta » MATEMATYKA » Liceum klasy I-IV, Technikum klasy I-V

Zajęcia dla uczniów szkół średnich

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60min. Zajęcia prowadzone są od września do czerwca. Podczas zajęć powtarzamy, systematyzujemy i rozszerzamy materiał obowiązujący w liceum/technikum. Pracujemy w grupach oraz indywidualnie z każdym uczniem.

Grupy kilkuosobowe o zblizonym poziomie opanowania materiału.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (2-3 osobowych lub 3-6 osobowych). Kwalifikacja do grupy następuje po rozmowie z nauczycielem prowadzącym.

Opłaty

Opłaty zależą od liczebności grupy, szczegółowe informacje w zakładce Strefa ucznia/CENNIK ... .

Zgłoszenia: do 04.09.2023

Rozpoczęcie zajęć:

grupy kontynujące - pierwszy tydzień września 2023

nowe grupy - pierwszy lub drugi tydzień września 2023

Informacja o postępach w nauce

Na koniec każdego miesiąca informujemy rodziców (opiekunów) o postępach dziecka w nauce.

Darmowa pierwsza lekcja

Zapraszamy na lekcję darmową podczas której porozmawiamy o potrzebach edukacyjnych Państwa dziecka i zdiagnozujemy obszary w których możemy pomóc.