Szkoła podstawowa klasy IV-VIII

Oferta » MATEMATYKA » Szkoła podstawowa klasy IV-VIII

Zajęcia dla uczniów klas IV, V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej (dla każdej grupy wiekowej oddzielnie)

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60min. Zajęcia prowadzone są od września do czerwca. Podczas zajęć powtarzamy, systematyzujemy i rozszerzamy materiał obowiązujący w szkole podstawowej. Pracujemy w grupach oraz indywidualnie z każdym uczniem.

W trakcje zajęć realizujemy działy:

1. Liczby naturalne
  2. Liczby całkowite i rachunek arytmetyczny
  3. Liczby wymierne i obliczenia procentowe
  4. Potęgi i pierwiastki
  5. Prędkość, droga, czas
  6. Wyrażenia algebraiczne
  7. Równania i nierówności, wzory, proporcje
  8. Funkcje i ich wykresy
  9. Układy równań
  10. Figury płaskie (wielokąty i koła, własności, pola i obwody, tw. Pitagorasa)
  11. Symetrie, wielokąty foremne, przystawanie i podobieństwo figur, konstrukcje
  12. Graniastosłupy, ostrosłupy i bryły obrotowe
  13. Układ współrzędnych
  14. Metody wnioskowania. Zadania kombinatoryczne. Elementy statystyki i rachunku prawdopodobieństwa

Grupy kilkuosobowe o zblizonym poziomie opanowania materiału.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (2-3 osobowych lub 3-6 osobowych). Kwalifikacja do grupy następuje po rozmowie z nauczycielem prowadzącym.

Opłaty

Opłaty zależą od liczebności grupy, szczegółowe informacje w zakładce Strefa ucznia/CENNIK ... .

Zgłoszenia: do 04.09.2023

Rozpoczęcie zajęć:

grupy kontynujące - pierwszy tydzień września 2023

nowe grupy - pierwszy lub drugi tydzień września 2023

Informacja o postępach w nauce

Na koniec każdego miesiąca informujemy rodziców (opiekunów) o postępach dziecka w nauce.

Darmowa pierwsza lekcja

Zapraszamy na lekcję darmową podczas której porozmawiamy o potrzebach edukacyjnych Państwa dziecka i zdiagnozujemy obszary w których możemy pomóc.